اگر از ماشین دوستان خوش ذوق بپرسید بهترین کار برای گذران وقت چیست، احتمالاً با درصد بالایی میگویند «پروژه خودرو» که منظور همان ساخت و پرداخت قطعات خودرو و سر هم کردن آن است تا سر آخر بتوانند یک خودروی جهت دریفت یا برای نمایش گذاردن، ایجاد کنند. هر قشر جامعه متناسب بر حرفه مورد علاقه خویش طبعاً دارای علاقه ای منحصر به فرد است. من نیز مستثنی نبوده و علافه زیادی به برنامه نویسی، خودرو و گرافیک دارم. در نتیجه مشتق همه اینها حاصل این پروژه شده است. بنابراین این پروژه یک پروژه تفریحی است که شهری از ایران را برای اولین بار شبیه سازی میکند و در گام نخست تنها یک شبیه ساز رانندگی در خود خواهد داشت، چرا که علافه من به خودرو زیاد است.
دلیل اینکه چنین پروژه ای را انتخاب کردم نیز ساده است، من علاقه زیادی به خودرو و رانندگی هیجانی در شهر با موزیک دارم، چنین کاری در دنیای واقعی بسیار خطرناک و غیر عقلانی است در نتیجه بیشتر به سیمولاتور ها – شبیه سازی ها – کامپیوتری رو اوردم که همانقدر مهیج هستند.

در راه ساخت این پروژه با من همسفر شوید و مطالب و آپدیت های این پروژه را در این سایت دنبال کنید.
با سپاس.

Around The Ground: Kish

[v0.1 Beta Update]

_پیرامون_پروژه

 

 

 

 

 

 

 

این چیست؟

پروژه “Around The Ground: Kish” یک شبیه ساز است.این پروژه تنها برای رزومه کاری ایجاد شد، با این پروژه میتوانید در یک زندگی لاکچری مجازی زندگی کنید. فکوس این پروژه بر روی خودرو و شبیه سازی خودرو و خرید فروش خانه است. جزیره این پروژه را از میهنم ایران، گرفتم. جزیره کیش که تا پیش از پروژه من هیچ وقت شبیه سازی نشده بود.

کی آماده می شود؟

هیچ برنامه جدی ای برای این پروژه نیست.
خود جزیره دو برابر شهر بازی جی تی ای است و نیاز به زحمت زیادی دارد تا پایان یابد این جزیره با داده های Nokia, Microsoft, Yahoo و Google شبیه سازی ماهواره ای دقیق شده است. افزون براین، این پروژه هنوز جای کار زیادی برای داستان پردازی، انیمیشن ها و… دارد. گرچه پلتفرم و ساختار این پروژه همگی به کل ساخته شده است.
IMG-MAP

کجا برای دانلود گذاشته میشود؟

استیم، ایده هایی هم در مورد یک اپلیکیشن اندرویدی دارم که در کنار نرم افزار در ویندوز کار کند.

هزینه اش چقدر است؟

گرچه من برای ساخت این نرم افزار خیلی هزینه کردم و دیگر حتی توان مالی برای هاست سایت را هم ندارم (برای همین هاست رایگان و کم سرعتی را برای سایت این پروژه استفاده میکنم)، قیمت پروژه را رایگان در نظر گرفتم.

کاربران این نرم افزار کیستند؟

از آنجایی که این یک شبیه ساز است، انتظار دارم جوانان بین 19 تا 27 سال بزرگترین مخاطب این نرم افزار باشند.

چرا این پروژه ساخته شد؟

در زمانی که این پروژه را می ساختم، دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر بودم و بیشتر برای رزومه و تفریح این پروژه را ساختم.

چه نوآوری هایی در این نرم افزار هست؟

من پلان های زیادی برای این پروژه دارم، مانند واقعیت مجازی،یک اپلیکیشن همراه و… که در سر فرصت و در صورت امکان بیشتر پیرامونش در اینجا می نویسم و نشان میدهم.

چرا لوگو نرم افزار چنین نمادی است؟

در نگاره زیر چرایی نماد نرم افزار را خواهید دید.

آیا این پروژه اسپانسر و حامی دارد؟

خیر، این یک پروژه تفریحی برای رزومه خودم است و هیچ ارگان یا کسی پشت این پروژه نیست.

_پیوندها

    [سازکار فرستادن پیام شدنی نیست]